Robert Białczyk

Prezes Zarządu

Absolwent Executive MBA przy WSB w Poznaniu oraz Helsinki School of Economics. Certyfikowany uczestnik programu Management 2005, Canadian International Management Institute i Harvard Business School Publishing. Ukończył psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Karierę rozpoczął w 1999 roku, pracując dla KRI oraz PBG. Zajmował się sprzedażą, obsługą klienta oraz kontaktem z mediami.

Od 2010 roku zasiadał w zarządach spółek prowadzących projekty deweloperskie o wartości ponad 400 milionów złotych. Współpracował przy 6 inwestycjach mieszkaniowych, sprzedaży ponad 500 mieszkań, obiektów handlowych, biurowych oraz hotelowych.
Jako członek rad nadzorczych i zarządów kilkunastu spółek, pozyskiwał finansowanie i inwestorów projektów. Do obszaru jego obowiązków należała budowa zespołów projektowych i roboczych, optymalizacja procesów inwestycyjnych, restrukturyzacja finansowa oraz organizacyjna spółek i funduszu inwestycyjnego zamkniętego.

< Powrót

KONTAKT

Jeśli mają Państwo pytania lub chcą bliżej zapoznać się z naszymi realizacjami, serdecznie zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Erigo Development Sp. z o.o.
ul. Feliksa Nowowiejskiego 11
61-731 Poznań

mieszkania@erigo.pl | +48 785 022 709

facebook.com/erigodevelopment
Biuro sprzedaży mieszkań
Galeria Arkada
Obornicka 229
60-650 Poznań

Zapraszamy w następujących godzinach:
pon.- pt.: 09:00 - 17:00
sobota: biuro sprzedaży czynne po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie.