Przemysław Stefanowski

Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, na specjalności Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw. Zdobył certyfikat „Trudne rozmowy sprzedażowe – trening umiejętności komunikacyjnych”, wystawiony przez Centrum Edukacji Techniczno-Ekonomicznej „BOMIS” oraz certyfikat „Wprowadzenie do oprogramowania SAP”, przyznany przez Business Consulting Center Sp. z o. o.

Pracował przy 12 projektach deweloperskich, w których łącznie powstało niemal 1 000 lokali mieszkalnych. Na jego koncie jest ponad 250 bezpośrednio sprzedanych mieszkań. Zajmuje się przygotowywaniem oraz wprowadzaniem na rynek nieruchomości lokali z projektów w Świnoujściu i Poznaniu. Posiada bogate doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu kampanii reklamowych dla inwestycji deweloperskich oraz opracowywaniu budżetów marketingowych.

W 2010 roku objął stanowisko specjalisty ds. sprzedaży w firmie Agrobex. Od czerwca 2012 roku prowadzi dział sprzedaży i marketingu w PBG Erigo. Zarządza zespołem sprzedawców w oddziałach firmy w Poznaniu i Gdańsku.

< Powrót

KONTAKT

Jeśli mają Państwo pytania lub chcą bliżej zapoznać się z naszymi realizacjami, serdecznie zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Erigo Development Sp. z o.o.
ul. Feliksa Nowowiejskiego 11
61-731 Poznań

mieszkania@erigo.pl | +48 785 022 709

facebook.com/erigodevelopment
Biuro sprzedaży mieszkań
Galeria Arkada
Obornicka 229
60-650 Poznań

Zapraszamy w następujących godzinach:
pon.- pt.: 09:00 - 17:00
sobota: biuro sprzedaży czynne po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie.